Обвинувальний акт про розтрату 37 млн гривень під час облаштування військового полігону “Широкий лан” скеровано до суду

Прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури за матеріалами досудового розслідування НАБУ було скеровано до суду обвинувальний акт про обвинувачення колишніх посадовців ЗСУ та двох представників приватного товариства у розтраті понад 37 млн грн під час облаштування військового полігону «Широкий лан».

Про це повідомляє САП на сторінці у Facebook, 20 квітня.

“В ході досудового розслідування встановлено, що у 2017-2018 роках начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних сил України (далі Головного КЕУ ЗСУ), начальник Управління будівництва, реконструкції та капітального ремонту військових об’єктів Головного КЕУ ЗСУ та начальник відділу технічного нагляду за будівництвом Головного КЕУ ЗСУ у змові з директором та бенефіціарним власником приватного товариства, організували прийом робіт та послуг з облаштування польового табору «Широкий лан» у с. Улянівка Миколаївської області.

Попри те, що роботи з облаштування польового табору фактично не були виконані, посадовці ЗСУ все ж «посприяли» в перерахуванні на рахунки компанії коштів”, – йдеться у повідомленні.

Державі було завдано збитків на суму понад 37 млн гривень, що підтверджується висновком Державної аудиторської служби та проведеними у справі експертизами.

На сьогодні досудове розслідування у справі закінчено. Обвинувальний акт скеровано до Вищого антикорупційного суду для розгляду.