Проблемним є те, що діти бояться говорити про булінг батькам, вчителям, друзям і нам, поліцейським, а згодом це завершується трагічно: Юрій Кіцул, заступник начальника Управління ювенальної превенції Нацполіції

Національна асоціація адвокатів України за ініціативою Центру «Адвокат дитини» Вищої школи адвокатури НААУ спільно з Комітетом з сімейного права НААУ організувала круглий стіл на тему: «Не тільки школа: критичні проблеми протидії булінгу в Україні».

Участь у заході взяв Юрій Кіцул, заступник начальника Управління ювенальної превенції Національної поліції України, к.ю.н., підполковник поліції.

“Проблемним є те, що діти бояться говорити про булінг батькам, вчителям, друзям і нам, поліцейським, а згодом це завершується трагічно”, зазначив Кіцул.

Заступник начальника Управління ювенальної превенції Національної поліції України додав, що управління готове працювати разом над помилками та необхідними кроками для покращення ситуації з булінгом.

“Законодавець визначив дуже багато суб’єктів протидію булінгу, але коли до поліції звертаються, то важливо не втратити доказову базу”, акцентував увагу Юрій Кіцул.