Шановні колеги, адвокати та судді: звернення Олексія Маловацького

20 січня у засіданні Вищої ради правосуддя взяли участь 14 членів Ради: О.Маловацький, Н.Краснощокова, О.Прудивус, О.Блажівська, С.Болотін, П.Гречківський, В.Грищук, Л.Іванова, В. Князєв, В.Матвійчук, Т.Розваляєва, В.Саліхов, В.Суховий, С.Шелест.

Під час засідання Олексій Маловацький склав повноваження викончуючого обов’язки Голови Вищої ради правосуддя.

Про це він написав на власній сторінці у Meta.

“Шановні колеги, адвокати та судді.

Мій професійний шлях як виконувача обов’язків Голови Вищої ради правосуддя і члена Вищої ради правосуддя завершився.

Щиро вдячний всім працівникам апарату Вищої ради правосуддя, особливо працівникам, які кожен день лагодили несправності, прибиральницям, які вже о шостій ранку дбали про чистоту в приміщенні та звичайно працівникам Служби судової охорони, які цілодобово охороняли приміщення ВРП.

Особлива вдячність керівникам державної служби Вищої ради правосуддя, інспекторам і помічникам, які витратили сім років свого життя задля забезпечення безперервної роботи Вищої ради правосуддя і витримали мої наукові ідеї і постійні удосконалення ! Моя каденція у Вищій раді правосуддя – це неоціненний досвід правової, керівної та політичної роботи. Цей склад Вищої ради правосуддя був найкращим, за що вдячний кожному з колег: науковцям – за думки, адвокатам – за незламність духу, суддям – за очікувану обережність, яка межує із самознищенням, прокурорам за прямоту і гідність!!!

Вірю, що все на краще. Ми переможемо. Надалі – адвокатура, спорт та наука !!!!Маю самоповагу. СЛАВА УКРАЇНІ!”, йдеться у публікації.