Що позв’язує адвоката Криворучко з колишніми представниками адвокатського самоврядування Рябенком та Черезовим?

Адвокат Криворучко – «тіньовий партнер» адвоката Черезова, колишнього члена Ради адвокатів України і партнера по самоврядуванню Рябенка, теж нещодавно усунутого Голови Ради адвокатів міста Києва. 

Про це пише Еправда.

“Адвокати вчора були шоковані, коли дізналися, що Вища рада правосуддя звернулася до дисциплінарних органів щодо дій адвоката Криворучко Л. (Це адвокат, яка нещодавно заявила про нелегітимність Президента Порошенка і усіх антикорупційних органів ним створених). Тож пані Криворучко в справі по вбивству намагалася «відвести суддю» таким собі адмінпротоколом за «ненадання відповіді суддею на якій машині від їздить”, – зазначає автор статті.

Також редакція наводить статистику щодо складання протоколів про адміністративні правопорушення Радою адвокатів у місті Києві.

Складення протоколів про адміністративні правопорушення

Впродовж 2020 року до Ради адвокатів міста Києва було спрямовано 342 заяви про складення адміністративного протоколу згідно ч. 5 ст. 212-3 КУпАП, з яких 259 заявникам було відмовлено у складенні адміністративних протоколів, та за результатами розгляду звернень адвокатів було складено 25 протоколів про адміністративне правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 212-3 КУпАП; кількість задоволеному судом протоколів – 2

Впродовж 2021 року до Ради адвокатів міста Києва надійшло 321 заяви про складення адміністративного протоколу згідно ч. 5 ст. 212-3 КУпАП, з яких 188 заявникам було відмовлено у складенні адміністративних протоколів, та за результатами розгляду звернень адвокатів було складено 50 протоколів про адміністративне правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 212-3 КУпАП, кількість задоволеному судом протоколів – 0

“Тобто «щастя» отримати захист прав у формі протоколу випадає від 10 до 20% усіх адвокатів, що зверталися до пана Рябенка. 

Реєстр судових рішень підказує, що повні матеріали подані до суду і протоколи задоволені судами по матеріалам з прізвищем Рябенко, 

Тобто «зброя захисту» прав адвокатів у місті Києві, існує лише для обраних? 

Для своїх 10% задоволень скарг і протоколи, навіть для абсурдних відводів суддів, коли не вистачає правових аргументів. А що іншим 90% адвокатів?”, задається питання автор публікації.