Що стосується довіри Президента до суддів ВС, про це краще запитати безпосередньо в нього: Суддя КАС ВС Раїса Ханова

Про це зазначила Суддя КАС ВС Раїса Ханова в інтерв’ю Закон і Бізнес.

“Що стосується довіри Президента до суддів ВС, про це краще запитати безпосередньо в нього. Суд сьогодні належно виконує роботу, а судді КАС працюють із надмірним навантаженням. Із 93,5 тис. справ, розглянутих ВС за минулий рік, майже половину (46 тис.) розглянув КАС.

Наша палата з розгляду справ щодо податків, зборів та інших обов’язкових платежів відчуває довіру і бізнесу, і суб’єктів владних повноважень, і учасників процесу. Виходячи і на відкриті засідання, і на онлайн-засідання, я відчуваю, що ця довіра є. Для мене цінною є довіра не абстрактних експертів, які не ходять до суду, а тих осіб, які приходять у процес.

Для нас важливо, що кожен правник розуміє, що він може якісно підготувати касаційну скаргу, донести свою позицію до ВС, вирішити спір і отримати рішення. Для цього потрібно просто належним чином працювати. Бо інтереси держави — інтереси кожного громадянина.

До речі, я ще не пам’ятаю такої консолідації, яка є сьогодні. Нас чують законодавці. Ми бачимо, як чутливо вони реагують на судову практику, як прислухаються до зразкових справ. Це позитив для держави”, зазначила суддя Ханова.