Слідчий суддя Волкова та ще дехто похапцем замітають сліди: адвокат Головань

Ухвала Печерського суду і маніпуляції з кримінальними провадженнями є нічим іншим, як елементом підривної операції агентури Росії, країни-агресора.

Про це зазначив Ігор Головань, адвокат у своєму блозі на УП.

“На тій схемі, хоч і дрібними літерами, але зазначена та сама ухвала слідчого судді Печерського районного суду м. Києва Волкової С.Я. № 757/38675/20-к від 11.09.2020 р. Отже, і ухвала Печерського суду, і маніпуляції з кримінальними провадженнями є нічим іншим, як елементом підривної операції агентури держави-агресора”, – повідомляє Головань.

“Саме тому слідчий суддя Волкова та ще дехто похапцем замітають сліди. Адже перспектива опинитися слідом за Деркачем і Дубінським у санкційному списку для них цілком реальна. А той факт, що заявник Деркач швидке закриття кримінальних проваджень не оскаржує, цілком може свідчити про координацію дій російських агентів і мешканців українських владних кабінетів. Квапливе замітання слідів не дивує. Адже санкції до Деркача символічно були застосовані напередодні задоволення суддею Печерського суду Волковою його скарги. А наступне застосування санкцій до учасників пов’язаної з Деркачем проросійської мережі впливу явно примусило декого у Печерському суді серйозно замислитись”, зазначає адвокат.