У адвоката Осипчука черепно-мозкова травма і серцевий напад, який стався після насилля з боку правоохоронців в залі суду

Адвокат Микола Осипчук переніс серцевий напад після того, як йому нанесли тілесні ушкодження правоохоронці в залі судового засідання Бердянського міськрайонного суду Запорізької області.

Про це він повідомив Advokat Post.

Микола Осипчук розповів, що після нападу правоохоронців лікарі встановили в нього черепно-мозкову травму.

«Наразі самопочуття у мене дуже погане, на 12:30 записався до лікаря. Я переніс серцевий напад, тому мені дуже тяжко», – розказав адвокат.

Він повідомив, що за фактом нападу він звернувся до Державного бюро розслідувань, відкрите кримінальне провадження. Від допиту в поліції Микола Осипчук відмовився з міркувань безпеки.

«У суботу приїхав слідчий ДБР Дон Олексій, якому я дав пояснення не у повному обсязі, тому що переживав за свою безпеку, мені хотілося якомога скоріше покинути місто Бердянськ», – розповів адвокат.

Він додав, що дорогою до Києві в його купе намагалися потрапити невідомі, але їм це не вдалося, бо двері були заблоковані.

Наразі Микола Осипчук перебуває в Борисполі, сьогодні ж його має додатково опитати слідчий ДБР, крім того він звернувся до секретаря суду, щоб отримати відеозапис з коридору на третьому поверсі, де невідомі блокували двері та не давали йому можливості вийти. Наразі відеозапис він не отримав: «Секретар (судді) Вірченко сказала, що мені треба звернутися офіційно, а вже ж була субота, потім неділя», – розповів адвокат.

Він повідомив, що у суботу на судовому засіданні у справі свого підзахисного пред’явив слідчому судді заяву про відвід прокурора і слідчого та надав документи про скоєння злочину та фізичного насилля себе, але цю заяву було відхилено.

Коли суддя пішла до нарадчої кімнати, йому стало зле і він покину засідання, тому наразі не знаю чим завершився розгляд клопотань про продовження тримання під вартою та звільнення його підзахисного. Він сподівається у понеділок отримати копію ухвали в електронному вигляді.