ВС та ОБСЄ спільно розробили програмне забезпечення, яке дасть змогу оптимізувати роботу з підготовки проєктів проміжних судових рішень: Князєв

Відбулася зустріч Голови Верховного Суду Всеволода Князєва із Послом, Координатором проектів ОБСЄ в Україні Генріком Вілладсеном.

Про це повідомляє прес-служба Судової влади.

Всеволод Князєв відзначив, що Верховний Суд та ОБСЄ спільно розробили програмне забезпечення, яке дасть змогу оптимізувати роботу з підготовки проєктів проміжних судових рішень. Крім того, за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні було підготовлене технічне завдання щодо програмного забезпечення для аналізу судової статистики.

Також Голова ВС поінформував Посла про те, що за минулий рік до Верховного Суду надійшло 95 тис. справ, а кількість розглянутих за цей проміжок часу справ становить 101 тис.

Судовій системі слід спрямувати зусилля на забезпечення єдності судової практики, а для цього, на переконання Всеволода Князєва, необхідно налагоджувати комунікацію як усередині ВС, так і між суддями всіх трьох інстанцій.