Використання печаток органів адвокатського самоврядування столиці стане підставою для притягнення адвокатів Рябенка та Нікітюк до передбаченої законом відповідальності

Рада адвокатів України ухвалила низку кроків, які стосуються відсутності органів адвокатського самоврядування у м.Києві та запобігають можливим зловживанням з боку неповноважних осіб.

Рішенням РАУ № 6 від 28 січня 2022 року адвокатам Петру Рябенко і Катерині Нікітюк заборонено вчиняти будь-які дії як керівникам Ради адвокатів м. Києва і КДКА, в тому числі і щодо здійснення фінансово-господарської діяльності.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

НААУ звернулася до банків, які обслуговують рахунки РАмК і КДКА, з проханням заборонити адвокатам Петру Рябенку та Катерині Нікітюк здійснювати будь-які дії щодо руху коштів на рахунках органів адвокатського самоврядування, оскільки їхній склад не сформований відповідно до приписів закону.

На підставі  рішення РАУ, будь-які звернення заяви, звернення та клопотання, якщо вони подані цими адвокатами з використанням печатки органів адвокатського самоврядування столиці, можуть бути підставою для притягнення цих двох адвокатів до передбаченої законом відповідальності.