Позивач називав колегію суддів 6ААС – ОЗУ, а головуючого – під впливом медичних чи наркотичних препаратів, які приймає через ковід-19

Суддя Шостого апеляційного адміністративного суду повідомив про втручання у діяльність суддів Вищу раду правосуддя та Офіс Генерального прокурора.

Так, у провадження судді 6ААС знаходиться скарга на рішення Броварського міськрайонного суду до Першого заступника Броварського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Київській області про визнання дій протиправними, зобов’язати вчинити певні дії, відшкодування майнової та моральної шкоди.

Позивач у справі, використовуючи у якості доводів те, що колегія суддів 6ААС є “організованим злочинним угрупованням, яке втручається у автоматизований розподіл справ, фальшують обставини”, подає постійно клопотання про відвід суддів. Так, в черговому клопотанні про відвід судді, позивач зазначив, що головуючий перебував під впливом медичних чи наркотичних препаратів, які можливо приймав через КОВІД-19.

Повідомлення про втручання у діяльність суддів за посиланням: https://hcj.gov.ua/sites/default/files/field/resolution/5401-0-6-20_.pdf