Голова ради адвокатів Київської області Бойко грубо принизив іншого адвоката попри заборону Правилами адвокатської етики

Пристрасті навколо виборів у Раду адвокатів Київської області набирають обертів. Діючий Голова ради адвокатів області, який спершу підтримав висування кандидатури Віталія Наума, тепер агітує за Федіра Клапчука.

Про це він написав на свої сторінці у Facebook.

“Мене весь час запитують: за кого я буду голосувати на посаду голови Ради адвокатів Київської області? На сьогодні поки є два кандидата: Віталій Наум і Федір Клапчук. Хто з них кращий кандидат – Віталій Наум чи Федір Клапчук? Публічно відповім усім і назву всі речі своїми іменами.

Наум – найгірший з можливих кандидатів. Він не терпить чужої думки, впертий до самодурства, має непомірне роздуте Его, самозакоханий, емоційно не здатен себе контролювати… І дуже прикро, що він зрадив команду, яка будувала цю регіональну Раду, пішов на конфлікт і на розкол адвокатської спільноти заради посади, руйнує єдність, воює проти тих, кого вважав своїми однодумцями, сіє ворожість, йде по головам. Схильний хамити із сільським шармом. Але найголовніше: якщо його оберуть, він точно перетворить нашу Раду в білоруський колгосп імені Лукашенка і знищить ті моральні-етичні цінності, які існували у нас ці 9 років. Буде чутно лише його голос.

Федір Клапчук – гідний кандидат і повна протилежність Науму. Спокійний, розважливий, дуже коректний і виважений у відносинах з колегами, він був у команді, яка з нуля будувала нашу Раду і перетворила в одну із найкращих регіональних рад. Чудовий і відповідальний організатор. Кожен з колег буде відчувати себе рівним серед інших і його завжди почують. Звісно я буду голосувати за Федора Клапчука. Бо хочу, щоб Рада зберегла високі стандарти і напрацювання, а не була скинута в провалля сварок, скандалів і міжусобної війни. Досі нам вдавалося це робити і ми уникали того розбрату, який має місце у сусідів в місті Києві. Такої думки, до речі, більшість колег, яких я знаю. Тому хай на виборах голови Ради адвокатів Київської області переможе тверезий розум та віра в те, що делегати на конференції ним скористаються.”, – написав Голова ради адвокатів Київської області.

Нагадаємо, що стаття 51 Правил адвокатської етики “Окремі етичні аспекти взаємин між адвокатами” передбачає, що адвокат не повинен допускати стосовно іншого адвоката:

  • – висловлювань, що принижують його честь та гідність, завдають шкоди його діловій репутації, нетактовних та принизливих висловів;
  • – поширення свідомо неправдивих відомостей про нього;
Скріншот зі сторінки Facebook Петро Бойко