КДКА Тернопільської області позбавила свідоцтва адвоката Рибіна за порушення Присяги та Правил адвокатської етики

Адвокат Валентин Рибін ще на початку березня виїхав з України. У мережі Facebook він активно підтримував російське вторгнення та звинувачував українців за участь у війні. 15 лютого 2021 року зареєстрований кандидатом на проміжних виборах до ВРУ 9 скликання в 50 окрузі Донецької області від  “Партії Шарія”.

На шостий місяць військової агресії, дисциплінарний орган позбавив Рибіна права на заняття адвокатською діяльністю за порушення Присяги адвоката та одноразового грубого порушення Правил адвокатської етики

Про це повідомила Тетяна Тиханська, член дисциплінарної палати КДКА Тернопільської області.

“02 вересня 2022 року дисциплінарна палата Кваліфікаційно – дисциплінарної комісії адвокатури Тернопільської області прийняла рішення про притягнення адвоката Рибіна Валентина Володимировича до дисциплінарної відповідальності та застосувала до нього дисциплінарне стягнення у вигляді позбавлення права на заняття адвокатською діяльністю за порушення Присяги адвоката та одноразового грубого порушення Правил адвокатської етики.

Доповідач по справі – Тиханська Т.В.Рішення прийнято 2/3 голосів членів дисциплінарної палати та підписано Головою КДКА Притулою В., головою дисциплінарної палати Майкою А. та секретарем палати Скибою Л.Повний текст рішення направлений сторонам та буде опублікований на сайті КДКА Тернопільської області”, йдеться у повідомленні.