Адвокат, яка звинуватила директора арт-дилерської компанії у приховуванні активів, отримала власний обвинувальний вирок

Після смерті Даніеля Вільденштейна, власника арт-дилерської компанії Wildenstein & Co., його дружина Сільвія звинуватила свого пасинка Гая Вільденштейна в крадіжці спадщини, а її адвокат Клод Дюмон-Бегі ініціювала кримінальне розслідування щодо податкових питань, пов’язаних із офшорними компаніями Гая, які були наповнені мистецтвом на один мільярд доларів. Хоча Гая врешті виправдали, у 2017 та 2018 роках Дюмон-Бегі отримала понад 5 мільйонів доларів за свої послуги.

Про це пише ART NEWS.

За інформацією Art Newspaper, тепер Дюмон-Бегі сама розбирається із законом. Дюмон-Бегі була визнана винною у податковому шахрайстві та відмиванні грошей у 2019 році після невдалої спроби приховати гроші, які їй передала Сільвія. Новини про засудження були оприлюднені лише минулого тижня, після судового засідання апеляційного суду над Дюмона-Бегі на початку грудня. Хоча вона заперечує ухилення від сплати податків, чиновники стверджують, що Дюмон-Бегі не сплатила майже 170 000 доларів США податку на прибуток і 135 000 доларів США податку на багатство. Ще в 2019 році її засудили до 18 місяців умовно і застосуванням великих штрафів. Наразі Дюмон-Бегі загрожують штрафи на загальну суму понад 800 тисяч доларів.

Тим часом, для Гая Вільденштейна історія не закінчена. Вищий суд Франції ухвалив рішення про повторний розгляд справи в січні минулого року, оскільки податкові органи тепер розслідують справу щодо несплати податків на суму в 752 мільйонів доларів. У судовому процесі беруть участь Гай Вільденштейн, який залишається директором Wildenstein & Co.; Люба Стоупакова, вдова брата Гая; та її син Алек Вільденштейн-молодший.